| eu001 a întrebat:

vara trecuta m-am intalnit cu un tip, am fost nevoita sa stau in acel loc vreo 6 ore, in tot acest timp el se uita la mine, am fost atrasa de el si ei bine, i-am raspuns cu aceiasi moneda, nu stiuam daca am sa il mai vad si vara asta., darel a fost tot acolo si iar acelasi joc de privirii, am si vorbit(vocea lui era asa de calda.)imaginea lui mi-a ramas in minte, tin sa mentionez ca in timp ce fuma se uita la mine si zambea(cu toate ca eu nu)si tragea foarte insetat din acele tigari iar aseara l-am visat(am visat ca ma tinea de umar si vorbeam, amandoi zambeam)e ciudat.nu stiu cum il cheama, nu stiu cati ani are. dar imi place la nebunie.si sper ca si vara viitoare sa fie tot acolo chiar nu avem cum sa luam legatura, vreun sfat ceva?

2 răspunsuri:
| j01nT a răspuns:

Pai...sincer nu ma prea pricep la intanliri, sau chestii din astea, dar iti pot da un sfat.vara viitoare mergi`acolo`si intreaba-l cati ani are,cum se numeste,pana mea. poate ca el este timid si nu are curajul sa te inv undeva,la un suc,fa tu primul pas si invita-l undeva,cunoasteti-va mai bine, nu prea stiu ce sa-ti mai spun, sper ca te-a ajutat parerea mea.kiss:*:*:*:*

| Diana_1984 a răspuns:

Nu te rezuma la priviri... du-te si vorbeste cu el (dar ai grija sa nu pari usoara)