| florentina25 a întrebat:

vineri plec la mare, si este de abia marti.Cum sa fac ca sa treaca timpul mai repede? Ma plictisesc acasa. Astept raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| Deealovestpu a răspuns:

Si eu am avut problema astalaughing mai intai m-am apucat sa vad cate minute sunt intr-o zi si apoi cate secundelaughing si mi se parea ca trec mult mai repede stiind cu exactitate cate ticaituri de ceas mai trebuie sa aud pana plec la distractie si scap de monotonielaughingIncearca sa iti rezervi ceva timp pentru ati face bagajul in detaliu, sa fi sigura ca ai tot ce trebuie, o sa vezi ca o sa treaca repede timpul si o sa te distrezi maxim la mare!

2 răspunsuri:
| Dennys1521 a răspuns:

Iesi pe afara cu prieteni, nu stiuthinking

| Diiiidi a răspuns:

Buna Lory! Eu as zice sa chemi niste prieteni la tine sa va jucati remi,monopoly daca ai... sau nu te supara frate, orice! putetiface un picnic, o plimbare. sa citesti ceva ...etc. Sau daca nu ai jocurile mentionate mai sus sau altele cauta pe internet gasesti o multime sper ca am fost de ajutor.:* funda?