| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Vizitez bloguri de multi,multi ani insa nu am gasit un blog care sa imi placa si sa ma captiveze,nu stiu unde sa imi fac un blog,nu stiu nici un site unde pot vedea ma multe bloguri si vreau sa ma ajutati cu aceasta problema.
Ma interesteaza multe lucruri:cauze nobile,animale,arta plastica,photoshop,makeup,fashion,beauty,handmade,bijute rii,sfaturi,cu povesti, cu poezii sau cu tutoriale.
Va rog din toata puterea si din tot sufletul meu sa ma ajutati!
Please! Am nevoie de voi, gasiti bloguri/siteuri cu aceste lucruri si contactati-ma!
Aratati-mi blogul vostru.
Si spuneti-mi unde pot sa imi fac si eu un blog.
Dau funda
Sper sa imi raspundeti
pa pa

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Buna! :*
Pai, daca iei de exemplu blogul pe care ti l-a dat Meeww vezi ca este sus scris ''urmatorul blo''. Apesi acolo si ti-se vor derula mai multe bloguri. tot ce trebuie sa faci este sa epsi mereu ''urmatorul blo''. Sunt mai multe: cauze nobile, animale, desene, etc.

| anonim_4396 explică (pentru Konata):

Serios acum!
De unde stii atatea lucruri?
Esti geniala, nustii cat esti de desteapta!

| Konata a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing. E important in viata sa stii de toate tongue.

| Konata a răspuns (pentru anonim_4396):

Din pacate multi cred ca sunt tocilara si stiu doar sa pierd timpul ca sa invat si alte lucruri insa ei pierd timpul cu tampenii. Ii urmez modelul mamei mele. Ea este ca o enciclopedie deschisa si o iau ca un exemplu pentru mine love struck. Multumesc :*

| anonim_4396 explică (pentru Konata):

Lasa-i in pace pe prostii aia, ei nu stiu ce-i cu viata lor.
Tu esti mai desteapta ca o carte, pe cand ei nu stiu ce-i ala un cer...
Cred ca mama ta te-a crescut bine, si ca a facut o fiica superba.
No comment.

| Konata a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc frumos love struck love struck. Esti o persoana la locul ei :*

10 răspunsuri:
| floriasdfg a răspuns:

Http://rainbow-squeeze.blogspot.ro/. Este blogul meu, îţ laf împreună cu prietena mea cea mai bună, de abia am început şi vrem să fie cu ce ni se întâmplă (ca un jurnal) şi fashion. Nu ştiu, muuuuuulte chestii. :D

| Brotacelul a răspuns:

In caz ca te vei decide sa-ti faci blog, recomand www.ucoz.ro. Eu acum il testez si chiar sunt multumita de el :)
Voi reveni cu link-uri cand voi da peste bloguri interesante :)
Spor!

| CristinaCrisfest a răspuns:

Pe site-ul www.crisfest.ro vei gasi o multime de articole folositoare : cum sa faci dintr-o camasa o bluzita superdraguta de vara, cum sa-ti transformi un tricou intr-un colier, cum sa-ti faci un machiaj, o bratara, trandafiri din frunze, din hartie si multe altele. Daca te abonezi pe site vei primi si un material gratuit cu o tehnica minunata cea a serveteluilui de care sigur te vei indragosti plus alte idei. Viziteaza site-ul si cu siguranta iti va fi pe plac. :-)