| Ioan374738964 a întrebat:

Buna, voi ați fost confuzi in orientara sexuală a vostra?

5 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Nu am fost confuză vreodată.
Incă de la o vârstă destul de fragedă, eram conștientă de faptul că mă atrag bărbații.
Acest aspect nu trebuie să te afecteze, dacă simti asta, cel mai probabil ai nevoie de timp pentru ca să te descoperi.

| danbnz a răspuns:

Nu.

| Sofer a răspuns:

Dacă eram confuz, numai făceam sex cu femei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pot spune că am fost confuză în legătură cu acest lucru...doar că în adolescență am avut 2-3 vise dubioase care m-au pus puțin pe gânduri. Totuși, nu am simțit nicio plăcere în legătură cu aceste vise, ci o repulsie puternică. Nu înțeleg de ce am visat așa...dar știu că mie îmi plac doar băieții.

| Blackrose18 a răspuns:

Depinde,uite de exemplu sex stiu ca as vrea sa fac o femeie dar asta nu inseamna ca sunt lesbiana pentru ca nu as trai cu o femeie la modul romantic, nu ma atrage, și stiu precis ca sunt extrem de atrasa doar de barbati dar este pur si simplu o fantezie...dar fa ce simti, fi fericit si atat