| Mexx99 a întrebat:

Voi ce ati dorii sa realizati ( faceti ) in viata asta? Ce profesie,unde va doriti sa locuiti,partenerul/partenera ideala? Planuri de viitor! Cel mai interesant raspuns, funda:* ( Curiozitate waiting )

Răspuns Câştigător
| Maioru a răspuns:

Se spune ca daca:nu ai facut un copil, nu ai sadit un pom si nu ai cladit o casa inseamna ca ai trait degeaba pe pamant.Omul in viata vrea un seviciu bun,o sotie,un copil, siguranta zilei de maine, intelegere, dragoste, fericire.Fiecare cauta o partenera in viata sa o iubeasca, sa o protejeze, sa se inteleaga cu ea, sa se respecte reciproc si sa aduca pe lume copii care sa preia stafeta de la ei care la randul lor sa-si faca copii fericiti.Planurile de viitor se fac impreuna si ele cuprind tot ce si-au programat in viata:copii, casa masina, serviciu bun si sigur si toate cele pentru un trai decent.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Partener: thinking sa vedem daca exista si ceva pentru mine-ma tem ca nu s-a inventat inca acel barbat thinking happy
Slujba:tintesc cat mai sus dar nu-mi gasesc nimic CONCRET
Mi-as dori sa locuiesc(mai mult poate o excursie Lungaaaaaaaaaaa ) in Japonia, China-copilaresc stiu-dar imi doresc asta din clasa a 4-a si am 21 de ani! happy

| Razvy9931 a răspuns:

Hmmmm....Pai...
As vrea sa defin programator(sa creez diverse aplicatii mult mai sofisticate).
Partenera...o bunaciune logic si desteapta(adica bu proasta...).
As vrea sa locuiesc intr-un oras inconjurat de natura cu peisaje minunate.
Planuri:daca devin reale cele enuntate mai sus vom vedea noi laughing