| Necunoscutu92 a întrebat:

Buna, voi dacă ați avea 50 de lei ce ați alege să faceți cu ei? 1 sa va luați ceva cu banii aceea?
Sau
2 sa merg la film cu o fata?

5 răspunsuri:
| gogu220 a răspuns:

La un film cu o fată, dar nu cred că am vedea filmul, pentru ca i-aş toci buzele.

| Adry05 a răspuns:

Desi sunt fata, daca as fi baiat as alege clar 1 laughing N-as investi atatia bani intr-o tipa care nici nu stiu daca merita, cand sunteti impreuna e alta treaba.

| aXy99 a răspuns:

Ii pastez si iau ceva util de ei.

| Plato a răspuns:

Clar 1.
2 nu e deloc o investitie profitabila, in caz ca nu stiai. laughing

| ℓαυяα a răspuns:

As alege prima varianta