| necunoscuta_1142 a întrebat:

Voi ii dati cadouri iubitului/iubitei in ziua de 24 sau 25?

3 răspunsuri:
| diana a răspuns:

Pai...nu am iubit si de iubita nici nu se pune problemalaughing
Insa cred ca ar trebui sa il dai pe 25 kiss

| BrD a răspuns:

Nu. Este criza tongue
Voi face craciunul cu prietena. Cred ca este un cadou suficient

| sofia_8041 a răspuns:

Da, bineinteles, eu i-am cumaprat prietenului meu un cadou special.Craciunul e o ocazie deosebita prin care sa-i arati iubitului/iubitei cat de mult o / il iubesti. Dar nu e neaparat ca acel cadou sa fie ceva material. Poti sa-i gatesti o cina romantica sau sa-i pregatesti o alta supriza ca sa simta cat de mult o/il iubesti.