| AlinnutSsa a întrebat:

Buna:)

Voi jucati Lady Popular?

Imi puteti spune mai multe despre joc? cum sa joc?

http://game.ladypopular.ro/public_profile.php?id=493371

Ofer funda :* merci

Răspuns Câştigător
| Veroniquest a răspuns:

hee heeDa,joc Lady P. e un joc.cam foarte asemanator cu realul.Trebuie sa-ti gasesti iubit,sa ai o slujba,haine,fericire, sanatate, hranawinkingATENTIE:sunt ff multe domnisoare care vor sa te fure:@ iti cer userul si parola.ca si motiv ca iti pun dollari si puncte sau c ate ajut sa treci lvl-ul, nu le crede:@
IUBITII:ti se ofera de la lvl 1, mergi la club[in oras,cladirea rotunda si mov,unde scrie the club] dai pe DU-Te la flirt,,,si acolo,tinand cont de Iginea,energie,fericire, sanatate, kilograme iti primesti iubitul.Pe cat nivelul tau e mai mare,pe atat si iubitul tu e mai "dotat" sa zic asawinking
TU:Esti cea ma importanta,si,ca sa fii frumoasa,te ajuta foarte mult Mall-ul unde gasesti cele mai splendide haine:X,Salonul de frumusete unde sunt ff mult metode de make-up si coafura, si nu in ultimul rand supermarketul unde iti gasesti hrana, kilogramelehee hee si fericireabig grin
DIAMANTELE:un lucru putin cam importantbig grin 1 DIamant=90 dolari, la inceputul jocului si ti ofera 8 diamante=720 dolari, iar la 100 zile, primeste GRATUIT 200 diamante=18000 dolari.Te ajuta foarte mult deoarece la lvl 8 trebuie sa-ti faci un lifting facial[operatie estetica] iar la lvl 11 operatie de marire a sanilorhappy, altfel diamantele se pot cumpara prin plata adevarata sau la buticul misterios unde, de obicei catigi cam 2-6 diamantebig grin
Cam asta e esentialul jocului.Bafta!
A! Era sa uit...ca sa treci la lvl urmator trebuie sa te duci la Domnisoara mea,iar acolo unde se afla"Garderoba,Apartament, etc" vei gasi si SCOPURI, dai acolo si faci ce iti cere:X SUCCES
P.S in caz ca mai vrei ceva ajutor sunt D-soara Veroniquest:* lasa-mi un mesaj si o te ajut cu placerehappy