| dana39668 a întrebat:

Voi sunteti cei mai buni friend ai mei.:X. si mai am o intrebare jur ca acum cinci minute mi-am facut gaura in ureche alta decata aveam eu. Cum AM procedat: Am pilit un varf de cercel din acela mic, apoi l`am inmuiat in spirt am inmuiat si unpic de vata, am tamponat locu` si...gata dar acum mi`e frica sa mai scot acel cercel din gaura aia stramta rau de tot ca nici nu il pot misca de acolo.il las pana se face gaura? va rog raspunsuri ca altfel cred ca se infecteaza

1 răspuns:
| ioanaioana a răspuns:

Auch! Eu nu prea stiu cum sa te ajut, dar totusi ar trebui sa te duci la un doctor.