| claudiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

voiam sa va intreb daca, atunci cand vizitez un anumit profil pe facebook, cel al carui profil l-am vizitat vede ca i-am vizualizat profilul.multumesc.

Răspuns Câştigător
| AsianKiduu a răspuns:

Nu vedehappy Adica, era o aplicatie, dar nu e atat de cunoscuta, deci stai linistita ca el...sau...ea.nu va vedeahappy

6 răspunsuri:
| Maria002 a răspuns:

Buna! Sunt sigura ca nu va vedea pentru ca fara o aplicatie profesiuonista poti numai sa vezi ce iti comenteaza lumea la poze
Deci nu vede!
Sper ca am ajutat!

| xUrsuletz a răspuns:

Buna!
Din pacate nu poti vedea cine si cand ti.a vizualizat profilulphbbbbt
fundita pls?puppy dog eyes

| Morena12 a răspuns:

Din cate stiu eu nu.

| NakedLove a răspuns:

Buna.Nu,nu vede pentru ca acest lucru poti sa il faci doar la hi5.

| helllauuu a răspuns:

Din cate stiu eu nu poatebig grin

| sushi16 a răspuns:

Din pacate nu, nu poate vedea cel/cea caruia/careia i-ai accesat profilul sa vada acest lucru