| Marrianna a întrebat:

Vorbesc cu un baiat pe net, el este din Turcia, dar studiaza in Constanta, la universitate. Eu nu il cunosc decat dupa internet. Dupa cateva conversatii el vrea sa iesim la un film, dar eu nu stiu daca este bine sa ies cu un baiat direct la film fara sa il cunosc. Vreau si parerea voastra. Dau funda:*

Răspuns Câştigător
| theboywithanewbrightwonderfulfuture a răspuns:

Apreciez acest lucru si eu cred ca ie bine ceea ce vrei sa faci acumhappy.
Intalnitiva intr-un grup de prieteni ca sa nu fiti doar voi 2. Si asa o sa poti sa il cunosti mai bine
Baftawinking

1 răspuns:
| valentinamarinamary a răspuns:

E periculos ..mai bine nu!