| anonim_4396 a întrebat:

voua vi s-ar parea ciudat sa vedeti un baiat mergand descult pe strada? Mie imi place foarte mult sa stau descult si doresc ca pe viitor sa merg descult si in locuri publice, dar imi este teama ce va crede lumea.

5 răspunsuri:
| Divy a răspuns:

O.o în America sunt persoane ia exemplu pe Cody Lundin a jucat în Dual Survivalwinking

| FaraNume1245 a răspuns:

Depinde doar de tine. Lumea oricum te va judeca, si, de cele mai multe ori, e "bine" ce e bine pentru societate, nu pentru tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate cineva îți aruncă o monedă.

Dacă nu te întâlnești cu nimeni cunoscut, oamenii care te observă vor uita că te-au văzut în mai puțin de o secundă.

| Dinu_Desculţ_1959 a răspuns:

Nu, nu mi s-ar părea deloc ciudat, deoarece a merge desculţ este bine, frumos şi sănătos. Şi 100% natural. Şi eu merg desculţ. Nu-mi pasă de ce zice lumea!

| Dinu_Desculţ_1959 a răspuns:

Mie nu mi se pare nimic ciudat când este perfect natural. Şi eu merg desculţ, pentru că nu-mi place să merg încălţat. Iar ce crede lumea... nu-mi pasă deloc.