| Ryana_4764 a întrebat:

Vrea sa va consult intr-o chestie care pentru mine este ff importanta. In citeva zile va fi aniversarea iubitului meu. Vreau s aiba parte de o zi memorabila. Asa ca astept tot felul de idei din partea voastra cum sa-l felicit intr-un mod kit mai deosebit. EU de cadou m`am ocupat deja, acum astept diferite texte aniversare dragute, care sa se potriveasca evenimentului!
Ms anticipat!

Răspuns Câştigător
| Atâtdedulce a răspuns:

Ryana, cred că cel mai drăguţ ar fi să-l duci intr-un loc fain, să-i strângi de ce nu şi câţiva prieteni iar mesajul să fie din inimă. Se va bucura enorm dacă îl vei săruta şi-l vei strânge în braţe zicându-i cât de mult îl iubeşti, sau dacă îl vei suna la 00:00 pentru a-i zice asta happy. Lucrurile simple ne fac viaţa frumoasă.happy