| fetita97 a întrebat:

Buna vreau abdomen plat cu patratele dar am burta( talie 78 ):(( vreau sa fac aceste exercitii http://www.youtube.com/watch?v=9tDZRogSbbU si cred ca chiar daca as avea patratele nu se vor vedea din cauza slaninii ce pot sa fac? cred ca dintai trebuie sa scap de slanina de la burta pentru asta as vrea sa alerg, si daca stiti cum as putea slabi la picioare?

1 răspuns:
| sergiu_2449 a răspuns:

Eu am facut 6 luni abdomene in fiecare zi si s-a vazut doar o f mica diferenta pentru ca nu tineam regim asa ca daca vrei sa scapi de burta si sa ai un abdomen plat trebuie sa ti regim sa ai un program de lucru si sport faci vreo 3 ture de parc si gata in 3-4 luni incepe sa se vada bine diferenta!