| fetita97 a întrebat:

Buna vreau abdomen plat cu patratele dar am burta( talie 78 ):(( vreau sa fac aceste exercitii http://www.youtube.com/watch?v=9tDZRogSbbU si cred ca chiar daca as avea patratele nu se vor vedea din cauza slaninii ce pot sa fac? cred ca dintai trebuie sa scap de slanina de la burta pentru asta as vrea sa alerg, si daca stiti cum as putea slabi la picioare?:(

1 răspuns:
| SRB a răspuns:

Cumparati o bicicleta de fitness sa fie magnetica poti slabi in general, daca nu iti permiti una mergi la sala, tine o dieta mergi la un nutritionist.