| Antoonel a întrebat:

Buna happy... vreau ca sa despart un cuplu... ce sa fac? trebuie sa'i despart urgent. Plz ajutati-ma!winking

3 răspunsuri:
| Raluca_9819 a răspuns:

Si mai exact...din cine este format acest cupluthinking

| Biubibubulina a răspuns:

Poi umbla dupa el vb cu el cerei nr defata cu prietena lui sarutal pe obraz defata cu prietena poti sa cobori si mai jos la gatwinking mie mi-a reusit vorbeste foarte des cu el de fata cu prietena lui si ea o sa devino foarte geloasa si o sa ajunga sa se certe daca o sa intervii intre ei o sa ai de castigat, am trecut si eu prin asta si eu am iesit invingatoare b-) Funda plizzwinking

| pRiChiNdELu_2683 a răspuns:

Urat din partea ta [-x
raised eyebrows