| SmileIsForFree a întrebat:

Vreau ceva statusuri mai dragute va rog, ceva de genul :
-Criminal fără sufelt, suflecându-şi mâneca... E ca o carte fără titlu, dar cu autor pe ea... [de AnNiTu. E genial!]
-Vreau sa zbor, nimeni nu ma poate opri.Sunt atat de aproape de stele, de toate visele mele... [Din melodia Jungla. love struck]
Multumesc! Dau funda.

Răspuns Câştigător
| BeibiiX a răspuns:

M-ajuti sa trec peste momentele grele, tu esti cel mai frumos refren din toate piesele mele.[asta o adorlove struck`]

Lacrimi reci te tin. Intr-un miraj divin, Iubesti un vis! :]

Nu-i desert incins, Ura in paradis. Asa cum esti tulove struck`

Viaţa ne-a fost dată pentru a o trăi, nu pentru a o gândi.

Mă domină ceea ce simt, nu ceea ce gândesc...`

Doar tu aduci in viata mea culoare` Spune-mi ca eu sunt raza ta de soare`!

Tu ai ceva ce ma inebunestelove struck Viata cu tine e ca o poveste.

:*