| xxxXStefanXxxx a întrebat:

Buna!

vreau detalii despre tabllete(nu >tabletemedicamente, de ex tableta samsung galaxy,,,, înțelegeți voi,)... vreau sa stiu despre conexiunea la net, diferențele dintre un laptop si o tableta, si ce mai stiți edspre tablete...plss,aștept raspuns, ca sa dau Fundă!

1 răspuns:
| CrackHead a răspuns:

Salut. Diferente intre un laptop si o tableta sunt multe depinde pentru ce ai nevoie. Pe tableta ai autonomie mai mare la acumulator, este accesibila la pret, grad de mobilitate mai ridicat si multe altele. La laptop ai in schimb mai multa accesibilitate la programe si jocuri, acu depinde si de ce sistem de operare are fiecare. Pe laptop ai o varietate de sisteme de op, pe tableta, ex Samsung Galaxy Tab doar Android.