| Eaaa_4667 a întrebat:

Buna vreau eu niste status funny. adica. cum ar fi : daca as pune mintea ta la o vaca ar paste pe asfalt. sa fie legat de cineva da amuzante. cele mai multe. fara sit-uri :X. fudoi :Xmare si vot:

2 răspunsuri:
| Eaaa_4667 explică:

Mda. si fara dnd! am cerut status ...amuzante legate de persoane. nu dnd!

| ColaStar a răspuns:

"Dnd cu vaca la benzinarie", "Dnd dau cu coasa pe sub pat","Daca o pasarica ti-a soptit ceva inseamna ca ai innebunit pentru ca pasarelele nu vorbesc", Nu ma supar ca vorbesti prea mult atat timp cat nici tu nu te superi ca nu te ascult","Nu te deranja sa ma deranjezi","Dnd trag cu prastia in furnici","sunt ocupata invat pisica sa latre","Iuby cand intri da.ti 2 palme si iesi"," A avea constiinta curata inseamna a avea memorie proasta","A gresi este omeneste…totusi, a da vina pe altul este si mai omeneste","Inteligenta ma urmareste….dar eu sunt mai rapid","FOAIEVERDESOLZDEPESTEUITEPROSTUCUMCITESTE","Cine se trezeste de dimineata…casca toata ziua"," Cine rade la urma…nu s-a prins de gluma","