| Patricia13 a întrebat:

vreau sa cumpar un pistol de facut gauri in urechi ma puteti ajuta sa gasesc? am 14 ani si inca nu am gauri in urechi si imi doresc foarte mult singura sa imi fac cu acul mi-e frica si am inteles daca iti faci cu pistolul nu te doare. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Khanikua a răspuns:

Daca vrei sa iti faci cu akul inghiatati urekhea ca nu o sa te mai doara tare si sa nu mai skoti kerkelul pentru kv timp ca o sa te doara si sa nu iti pui tinikhiele in urekhihappy