| dana_4015 a întrebat:

Vreau sa deschid un subiect legat de zborurile cu avionul. Vara asta am sa merg pentru a doua oara cu avionul si nu sunt prea incantata. Anul trecut mi. a fost foarte frica si in avion am avut o stare ciudata, de frica, mai ales ca am prins si goluri de aer. Voi cum va simtiti in avion? Anul asta voi zbura pentru doua ore si jumatate. Un timp relativ scurt. Acum. Dar in avion par a fi zeci de ore. Am incercat sa nu ma uit pe geam, pentru a nu imi fi rau. Dar nu a mers. Voua va este rau in avion? Cat ati zburat cel mai mult? [ scuze pentru categorie on the phone dau funda pentru cel care imi spune cum sa fac sa nu mai imi fie rau. Cum sa am un zbor placut.

4 răspunsuri:
| deea89 a răspuns:

Buna :* eu ma simt bine in avion, am facut du-te-vino de multe ori de cand am fost mik si m`am invatat.Am avut si zboruri neplacute, tot asa am prins goluri de aer dar in rest totul a fost perfect, fara probleme, nimica.2 ore si jumatate e foarte putin.Eu am mers cel mai mult cu avionul in jur de 12-13 ore.In timpul asta am dormit, m`am uitat la film, citeam o carte, gaseam ceva de facut.Incearca sa iei o carte la tine si sa citesti mai ales ca este un zbor scurt si trece timpul repede daca te tii ocupata.I`a un mp3 ceva la tine asculta muzica, joaca`te pe telefon orice iti poate atrage atentia si te tine ocupata pe timpul zborului.succes si drum bun :*

| Laura a răspuns:

Eu de abia aştept să sar cu paraşuta şi ţie ţi-e frică să zbori cu avionul pentru două ore? o.O Mă rog, ia cu tine o lămâie în caz că ţi se face rău.

| xcandyoyo a răspuns:

Eu am fost cu avionul.stiu cum este. dar am ascultat muzica si a adormitlaughing, nu mi-a fost rau deloc pe parcursul drumului. gandeste-te ca nu-ti este rau de avion.Succes;(

| anya_1621 a răspuns:

Buna.eu am mai fost si am luat niste pastile.si nu mi-a fost rau... a fost foarte bine drumul...gasesti la farmacie daca vrei.succestongue