| furculita a întrebat:

Buna!
Vreau sa gasesc cadourile de craciun pe care urmeaza sa le primesc dar nu stiu unde sa le caut.
Prima data le-am gasit in portbagaj dar apoi mama mea le-a pus in alt loc prin casa.
Puteti sa ma ajutati?
Funda.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce vrei sa strici surpriza? Si eu obisnuiam sa fac asa, si mă simteam prost ca nu le primeam in dimineata de Crăciun, sau seara.

| NesSquick a răspuns:

Caută pe deasupra dulapurilor, prin dulapuri, pe sub pat... însă cel mai probabil le-a ascuns la vecini sau la rudele apropiate.