| HappY_5445 a întrebat:

vreau sa i-mi iau un laptop(notebook)si nu prea stiu la ce ar trebui sa ma uit cind il cumpar ce caracteristica ar trebui sa aiba? ce marca? viteza e. c. t. FUNDA!

2 răspunsuri:
| Zoet a răspuns:

Te uiti la cat spatiu de stocare are. Adica daca poti pune mai multe poze, informatii sau poate jocuri ca la calculator. In general notebookurile au putin GB.

Deci iti recomand sa-ti iei un laptopwinking Pentru ca are mai multe beneficii. Si la viteza trebuie sa te uiti, la viteza netului poate, da` aici depinde ce fel de net folosesti, adica de la ce firma.