| Eusuntdiaa a întrebat:

Vreau sa ii dau cerere de prietenie pe Facebook unui prieten si nu îmi apare,, adaugă ca prieten ", iar dacă intru pe alt cont îmi apare. Cum pot face sa îmi meargă sa îi dau cerere de prietenie fără să-mi de-a persoana respectivă?

Răspuns Câştigător
| DenisaFMM69 a răspuns:

Ori i-ai mai dat odată cerere și el te-a șters. Așa ca nu îi poți da din nou, dar dacă intrii pe messenger și îi scrii un mesaj e posibil să îi aparat în căsuța cu mesaje, sper ca te-am ajutat.

| Eusuntdiaa explică (pentru DenisaFMM69):

Mersi mult, exact așa a fost i-a trimis cerere la început si nu m-a cunoscut, iar acum nu mai pot să-i dau...

2 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Te-a marcat ca spam sau nu ai prieteni comuni cu el, daca te-a marcat ca spam nu mai e nimic de facut decat sa iti dea acea persoana, dar daca nu te-a marcat ca spam incearca sa iti faci prieteni comuni cu acea persoana.