| lalla97 a întrebat:

Vreau sa ii fac un cadou mai original prietenului meu si vreau intr-o agenda sa lipesc biletele de notite in diferite forme pe care sa scriu cate un motiv pentru care il iubesc..alte idei ce as putea sa mai fac original sau facut de mine sau in agenda ce sa mai adaug! multumesc!

1 răspuns:
| Diana0727 a răspuns:

Ai putea, pe langa biletelele din agenda sa pui si niste poze cu voi care sa se potriveasca cu ceea ce ai scris. Daca nu ai suficiente poze cu voi, atunci pune poze cu ceva care sa reprezinte ceea ce ai scris. Bafta!