| Cristina8145 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon si am gasit un model care imi place : Samsung wave M s7250. Ce parere aveti? Il gasesc la Orange? Puteti sa imi spune'ti si alte modele( pana in 1000lei). Funda

4 răspunsuri:
| essther19 a răspuns:

Http://www.otto.de/......8900484-0/

Acesta este telefonul pe care ti-l recomand din toata :X inima...il detin si eu...doar ca l-am cumparat de aici, din Germania de pe otto, dar il gasesti si la noi in RO..si este pana in 1000RON

| Andrei_Alex_1988 a răspuns (pentru essther19):

Foarte buna recomandarea essther :d Il gasesti aici pe mai multe culori http://telefonultau.eu/search.php?search_query=Xperia+Neo+V&x=0&y=0

Mai e si LG Optimus Black : http://telefonultau.eu/products/LG-Optimus-Black--P970.html

| essther19 a răspuns (pentru Andrei_Alex_1988):

Din experienta mea nu recomand LG,am avut incredere in aceasta firma,dar m-a dezamagit,am avut un LG cu touchscreen,l-am intretinut f bine, nu a avut nicio cazatura, iar intr-o zi cand sa dau un telefon touchscreenul nu imi mai raspundea la comenzi, asa dintr-o data, mi-a fost ciuda, pentru ca chiar am avut grija de el...

| essther19 a răspuns (pentru Andrei_Alex_1988):

Si mai inca ceva, LG nu se ridica la standardele firmei SONY niciodata, nici in visele lor cele mai frumoase!