| SimonaCristina a întrebat:

Vreau sa imi cuper niste Conversi negri de pe okazii. Vreau nist detalii despre site, livrare, si despre siguranta acestuia.
Multumesc. puppy dog eyes

6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pe okazii fiecare vinde ce vrea si cum vrea! Detalii ar trebui sa vezi despre vanzator si nu despre site! Site-ul este OK, vanzatorii sunt de toate genurile. Trebuie sa vezi ce credibilitate are vanzatorul si tot cu el stabilesti detaliile despre livrare, curier rapid sau Posta Romana.
Posteaza linkul daca vrei mai multe detalii.

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| SimonaCristina explică (pentru neluL):

Buna.
Sa postez link-ul cu conversii pe care ii vreau de pe site? puppy dog eyes

| neluL a răspuns (pentru SimonaCristina):

Da! E credibil vanzatorul, are calificative bune! Vezi ca la Converse trebuie sa alegi cu un numar mai mare fata de numarul tau dar cred ca sti asta.

| Okaziiro a răspuns:

Buna! Pe Okazii.ro poti afla parerea altor cumparatori despre un vanzator verificand calificativele acestuia. Alege sa cumperi prin Garantia de Livrare, te asiguri ca primesti ce ai comandat sau banii inapoi: http://bit.ly/Ye8FyJ Daca esti din Bucuresti, alege livrarea coletului la Punctul de Livrare Okazii.ro din Domo Baneasa unde ai posibilitatea sa verifici produsul inainte de a-l plati: : http://bit.ly/12App21 Ne gasesti si la suport@okazii.ro sau 0374OKAZII. Spor la cumparaturi!

| SimonaCristina explică (pentru Okaziiro):

Multumesc frumos happy
Succes si dumneavoastra, echipei, la clienti! puppy dog eyes