| nopenopenopenoope a întrebat:

Buna vreau sa imi fac cont pe clopotel.ro si nu stiu daca este gratuit [pentru ca am auzit ca este si vip si eu am dat la cont nou e bine?]

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contul pe Clopotel.ro este GRATUIT. Vip este pentru membrii...adica cei care au cont. E bine stai linistita.

2 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Este gratuit. happy Ca sa fi V.I.P trebuie sa platesti cu cartela de telefon cativa euro, dar e o mare prostie.Nu e mare diferenta daca esti VIP sau nu.

Adica:
Cei VIP au niste buline galbene pe profil, iar cei ce nu sunt VIP au buline gri. oh go on O tampenie.

| stefancelmare7 a răspuns:

E foarte bine.contul vip e optional, numai daca vrei sa-ti faci.fa-ti cont fara probleme.(si eu am si nu platesc)