| ElaMusic a întrebat:

Buna vreau sa imi recomandati un telefon cu tastatura qwerty pentru ca vreau sa imi cumpar maine si nu stiu la care sa ma decid si sa coste intre 350 ron-500 ron va rog ast raspuns

5 răspunsuri:
| χZαнαяєℓ a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres

Asta e bun are o prietena. si exista pe mai multe culori. Sau uite, asa :

http://www.google.ro/......tp?/imgres

Dar sa vezi cand o sa ajungi in magazin nu o sa mai stii de care saalegi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca sunteti chiori
a scris clar intre 350 si 500 ron
DUMENZEULE astia numai citesc decat vad cuvantul FUNDA si sar in sus
disperatilro

Nokia n97 mini e dublu decat 500 ron

Samsung corby text e 600 de ron

| adrianadi97 a răspuns:

Lg ks360, simplu, ieftin si totusi elegant

| Hanibal a răspuns:

Samsung corby text.tongue e super tare am si eutongue funabatting eyelashes?