| LoliTa_7237 a întrebat:

Buna^^

vreau sa imi schimb numele dp facebook adica sa nu imi apara numele de familie ceva de genu:Lary LUV DnB
dar sa nu fie la nume alternative sa imi apara pe profil si pe cautare

helppuppy dog eyes
dau fuuunda moooareeeeeehappy

3 răspunsuri:
| MâţaD a răspuns:

Intri pe adresa ta de facebook, dai la "contul meu" in dreapta sus, apoi la "account setting",

| LauraaBlack a răspuns:

Buna Lolita love struck. Uite. poti sa iti schimbi numele asa: dai la ''Contul meu'' apoi la ''Setarile contului''.happy si vezi ca scrie mai jos numele tau si poti sa ti-l schimbi. Apoi dai ''Salveaza'' si gata.
Sper ca raspunsul meu a fost de ajutorhappy.
Bafta si numai bine >big grin

| CookieMonsta a răspuns:

Contul meu -> Setarile contului -> Nume ( numele tau real ) -> Schimba.
=D