| IoanaPuppy31 a întrebat:

Buna,vreau sa imi spuneti ce parere aveti despre o fata cu pielea alba,buze mari,ochi caprui,putini pistrui, parul negru si semne de nastere pe corp. Este sau nu atractiva?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca are cûr si tate va fi

| Raven a răspuns:

O fată poate să aibă toate astea și să fie banală, cum putem să ne dăm cu părerea fără o poză? La fel cu semnele de naștere, dacă are un trup atrăgător, sexy, cine se mai uită la ele?

| Violleta2022 a răspuns:

Nu ne-ai spus daca este micuta de statura sau inalta, daca este grasa sau slaba si daca este cracanata, ca astea sunt mai importante la prima vedere, decat ce buze, ochi, par are si ce pistrui.
Atractivitatea apare prima oara per ansamblu si dupa aceea se constata si detaliile.
Dar daca iti place caracterul fetei, atunci parul, ochii, buzele si pistruii sunt nesemnificative.

| Andreeush a răspuns:

Fiecare e frumos în felul lui.
Dacă te accepți așa cum ești și te simți bine așa, de ce ar conta părerea altora?

| aXy99 a răspuns:

Depinde cum arata laughing
Trasaturile faciale, structura osoasa, procentajele de grasime si muschi etc.

Culoarea pielii, a ochilor, a parului sunt detalii IRELEVANTE.

| deeeaqq a răspuns:

Teoretic ar trebui să las băieții să-și dea cu părerea, practic mă bag și eu că altfel nu se poate.

Eu una te-aș considera atractivă din ce ai spus tu acolo, dar nu știu cum arăți tu de fapt și de drept.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E proasta e desteapta, fumeaza sau nu?
Ce fel de comportament are?
Te face sa razi sau e mereu deprimata?
ceva mai multe detalii?

| Horus35 a răspuns:

Și dacă-i zic că nu e atractivă, ce? O să plângă? O să între în depresie doar pentru că nu a obținut validarea mea? Doar pentru că nu o consider atractivă? O să treacă prin toate operațiile doar pentru a obține aprobarea și atenția celor din jur? O să se supere pe mine și nu o să-mi mai vorbească?

| CaliforniaLA a răspuns:

Parerea mea ca e atractivă. Orice om e frumos, normal, niciodată nu poti fi frumos pentru toată lumea, dar există și persoane care te vor aprecia asa cum esti, te vor vedea cea mai frumoasă, in plus, fiecare om are gusturi diferite