| hhmmmm a întrebat:

Vreau sa instalez adobe flash player 10 dar nu merge, imi zice instalare esuata. Ce pot sa fac? Mentionez ca am windows xp sp2.

Răspuns Câştigător
| mdany a răspuns:

Cand instalezi flashplayerul opreste browserele(opera, mozilla) si messengerul.Tot ce tine de net si apoi ii dai drumul sa instaleze.

3 răspunsuri:
| Josh a răspuns:

La Internet Explorer dupa ce iti apare install Adobe flash player trebuie sa inchizi orice fereastra de internet si apoi dai next si install la Adobe Flash Player happy fundita?

| 亚历山 a răspuns:

Salut cand instalezi ''flash player 10'' inchide toate programele care au legatura de net si atunci se va instala inchizi doar brouweru pe care il folosesti si il ai deschis

| Coriina_7713 a răspuns:

Pai nu trebuie sa ai niciun browse pornit in timp ce instalezi abode Flash player big grin!
inchidele pe toate si apoi va merge am avut si eu tot problema asta!big grin!
sper ca te-am ajutat succes!