| RuxyzLOL a întrebat:

vreau sa ma ajutati cu ceva pleaseeeeee. Deci vreau sa-mi cumpar un telefon nou dar m-am saturat de astea pe care le-am avut,LG si inca ceva,am inteles ca Samsung e cel mai bun si vreau sa-mi iau un Samsung galaxy s plus dar intr-o parte am vazut ca, costa 4 milioane si in alta de la 8 pana la 15. cred ca la Orange cand am fost mi-au spus ca telefonul costa 4 milioane si ceva.Vreau sa mi-l iau pe asta. Ce ziceti? Voi ce Samsung galaxy aveti /ati avut si vi s-a parut bun,nu se bloca, nu era bun de nimic. Vreau sa ma asigur de cateva lucruri inainte sa-mi iau ceva. happy Merci.

Răspuns Câştigător
| mariaxmaria a răspuns:

Hei :3
Din punctul meu de vedere Samsung-ul este un telefon foarte bunwinking, adica eu am Samsung Galaxy s puls, si este chiar bunwinking nu am probleme cu el si merge destul de binewinking :*. Funda?

| RuxyzLOL explică (pentru mariaxmaria):

Si cat ai dat pe el? Daca-mi poti spune de unde l-ai luat. puppy dog eyes

1 răspuns: