| emma_7312 a întrebat:

Buna,vreau sa ma ajutati cu un sfat. daca tot vine vara as vrea sa nu-mi mai ascud picioarele din cauza bubitelor/cosurilor de pe ele. daca stiti un remediu pentru a scapa de ele si pentru a avea picioarele fine va rog sa ma ajutati.Multumesc:*

1 răspuns:
| Lina1993 a răspuns:

Stiu ca o sa ti se para ciudat ce-ti spun acum, dar functioneaza:dupa ce te epilezi da-te cu miere de albine si las-o asa vreo jumatate de ora, apoi clateste. Mierea are efect cicatrizant, reface foarte binea pielea si ii da o textura fina. Bafta!