| lulu_8735 a întrebat:

vreau sa ma ajutati si pe mine. voi avea banchet de sfarsitul clasei a 8-a si nu am nici o idee de ce ar trebui sa le dam profilor la intrare in restaurant:-s (nu flori sau alte chestii...) ceva micut dar special si frumos(ravase am zis ca nu le dam la intrare! ma puteti ajuta? funda + voturi la toate raspunsurilebig grinbig grinbig grin

1 răspuns:
| Julia89 a răspuns:

Da poti sa faci o poza cu fiecare prof in parte si la plecare sa le dai poza sau pe email nu stiu dar faza cu poza mi se pare superbb bafta. funda daca ti-a placut ideea(numai daca)