| ofataoarecare a întrebat:

Vreau sa ma ajutati va rog frumos cu ceva. M-i s-a umflat degetul de la mana pe langa unghie si ma doare foarte foarte tare. mi-a amortit de la durere si e rosu si nu pot sa fac nimic cu mana pentru ca daca imi ating degetul ma doaresad vreau sa imi spune-ti daca a mai avut cineva asa ceva si ce ati luat ca sa va treaca.sad si, si cei care nu au avut da au ceva habar de problema mea sa imi zica.Va rog! Funda+vot

1 răspuns:
| ViseleSuntSacre a răspuns:

Du-te la medic urgent! Nu mai sta asa happy E singurul sfat!