| larissaaaa5 a întrebat:

Buna! Vreau sa ma apuc de făcut exerciții acasa. Exerciții pentru mărirea fesierilor dar și pentru a avea abdomenul plat. Îmi puteți recomanda niște aplicații?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mărirea fesierilor nu prea ai cum să reușești fără greutăți

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru abdomen plat se face dietă, nu exerciții laughing
Recomand aplicația YouTube.

| aleee5262 a răspuns:

Workout Woman e ok sincer daca te ti de ea si faci exercițiile timo de vreo 2 săptămâni sau o luna. Ca sa arati bine conteaza foarte mult si ce mananci si cat mananci. Asa ca, miscare multa, mancare in cantitati ok si sanatoasa happy

| Nonononono1 a răspuns:

Eu folosesc Workout Women si sunt foarte multumita. Versiuea de baza e gratuita si ai la dispozitie sute de work-out-uri in functie de ce parte a corpului doresti sa lucrezi si cat de intens vrei sa fie antrenamentul. si rezultatele la mine, la nivel mediu s-au vazut cam dupa 2-3 saptamani, facand de 5 ori/saptamana. Totusi, nu recomand sa faci mai multe din prima pentru ca nu o sa le simti instant, dar o sa fi distrusa a doua zi de la febra musculara. Mult succes!