| Tobessjd a întrebat:

Vreau sa mă duc la liceul Cuza in Galați pe profilul mate info bilingv engleza.Este un liceu bunicel având în vedere că se intra cu media peste 9.Credeti că dacă mă voi duce acolo voi fi cumva prea încărcată? Nu vreau nici să nu am timp de mine.Ma puteți ajuta poate cineva care este acolo?

Răspuns Câştigător
| Octabian a răspuns:

Salut, este un liceu exceptional. Am terminat acolo si nu pot fi mai multumit. Profesorii sunt foarte buni si elevii foarte bine pregatiti. Trebuie doar sa inveti.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La toate liceele este la fel, se cere sa inveti si sa-ti faci temele, cel putin pana termini liceul.
De tine te ocupi dupa terminarae liceului, cand ai timp berechet.

| sierra1 a răspuns:

Orice ar fi acolo, e doar un liceu nu altceva

| FaraNumePls a răspuns:

"Este un liceu bunicel avand in vedere ca se intra cu media peste 9. " Ok... asta a sunat putin ciudat. Ai vrea un liceu de 10 fix? Sau si ala e bunicel?