| Adelinaadeeee39 a întrebat:

Vreau sa ma impac cu fostul meu iubit,nu pot sa-l uit deloc. Dupa despartire, am ramas amici..inca ne mai intalnim, mai iesim pe afara.Cum as putea sa ma impac cu el? Dau funda! Multumesc.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca el inca iese cu tine e posibil si el sa mai simta ceva pentru tine. Incearca cand iesiti sa creezi putina apropiere intre voi sa vezi cum reactioneaza. Ia-l deodata in brate si tine-l gen 2-3 minute. Alta data atinge-i mana, umarul "din greseala". Daca iti raspunde la stimuli, e posibil sa fie inca interesat de tine si-i poti spune ca inca tii la el.

| Alrawan a răspuns:

Asta cu ''rămânem amici'' mi se pare cea mai mare idioţenie posibilă. E un lucru de căcat, pe care eu una nu l-aş putea face vreodată. happy Oricât ai încerca, dacă a fost ceva serios, nu poţi rămâne pur şi simplu prieten cu acea persoană, mai ales când îşi va face o nouă iubită şi probabil va ieşii şi ea cu voi pe afară, sau el îţi va povestii de ea, dacă na v-eţi rămâne prieteni buni atunci ar fi aiurea rău. Dar, înfine.
Încearcă să vorbeşti cu el despre asta happy e cea mai simplă şi bună soluţie. Spune-i că încă mai ai sentimente pentru el şi încercaţi să uitaţi trecutu, şi lucrul care v-a despărţit, şi poate reuşiţi să treceţi peste. Doar vorbeşte cu el happy