| Sol27 a întrebat:

Buna

vreau sa ma impac cu fostul prieten cu care am fost un an impreuna ne-am despartit acum ceva timp din dorinta lui.

acum ma evita tot timpulstraight facedesi el voia sa ne despartim mentionez ca nu l-am inselat deci nu ar avea motive de genu...

nu inteleg de ce crying
cum pot sa ma impac cu el?sad

>fundabig grin

2 răspunsuri:
| GeOrGiAnNA20 a răspuns:

Daca el si-a dorit sa va despartiti si acum te evita inseamna nu mai simte nimic pentru tine.incearca sa il uiti altfel vei suferi mai mult decat acum

| ZuZuLiNa_9365 a răspuns:

Poate ca el a gasit pe alcineva...sau poate ca pur si simplu s-a plictisit de relatie.(am cunoscut cativa baieti care s-au despartit pentru ca sau plicitisit).si.pentru ca te evita.nu stiu.incearca sa te prefaci ca nu iti mai pasa o vreme. sper sa formati IAR un cuplu:*:*