| squidward27 a întrebat:

Buna! Vreau sa ma las de fumat si consider sa imi cumpar un vape fara nicotina. Problema este ca sunt minor si nu stiu un loc care sa vanda vapeuri minorilor (din Bucuresti). Ma puteti ajuta va rog?

Răspuns Câştigător
| Luca3472 a răspuns:

Salut, si eu sunt tot minor(17 ani) fumez de 3 ani si am incercat si eu vapeul insa e strict parerea mea ca nu functioneaza pentru ca nu imita deloc tigarea. Insa daca vrei sa incerci am eu unele locuri, dristor 1 e un magazin tabacco sau la mc e un fumezi.com. daca nu stai in zona asta mai este pe stefan cel mare langa dinamo un fumezi.com si da la minori

| squidward27 explică (pentru Luca3472):

Mulțumesc mult!

| squidward27 explică (pentru Luca3472):

Si deci sa inteleg ca si cele de la dristor dau la minori, nu?

4 răspunsuri:
| Lovelyrockgirl a răspuns:

Numai fuma deloc, nu ajuta la nimic.
Aromele acelea sunt mult mai periculoase decat tigarile obisnuite.

| squidward27 explică (pentru Lovelyrockgirl):

Este foarte greu sa ma las dintr-o data, asa ca ma las treptat. Am facut o greseala cand m-am apucat de fumat si acum vreau sa o iau cu pasi marunti