| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ma transfer la filologie in clasa a10a si trebuie sa dau " diferentele " maine la : latina,desen, muzica. Ce imi recomandati sa invat? ceva de baza, va rog. Mentionez ca nu am facut nici una din cele 3 materii in clasa a9a. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Axys a răspuns:

Sal eu zic ca la latina e usoara e aproape la fel ca romana happy
cu e greu daca o ei de la zero happy
la desen nu cred ca te descurci tu cu desenul cu siguranta si la muzica nu red cai greu la LAtina trebuie happy acolo e oleaca mai grelut