| 133 a întrebat:

Bunahappy
Vreau sa-mi cumpar blugihappy
Si vreau blugi cu fundu lasat, shalvari parca se numescbig grin
Stiti ceva site-uri de unde pot cumpara
batting eyelashes
dau funda
X:
:*

4 răspunsuri:
| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Cred ca vroiai sa zici salvari.happy

nu stiu site-uri. dar sigurat gasesti in magazinele de la tine din oras happy

| dracdeingerash a răspuns:

Am eu adusi de afara firma Bershka Denimwinking merg atat cu tocuri cat si cu adidasi stil hip-hopwinking id dracdeingerash

| adycanepa a răspuns:

Uite un site dar is numai pantaloni barbatesti da eu cred ca i-ar putea purta si o fata nu stiu vezi si tu http://www.hainefashion.ro/catalog/pantaloni-trening-197237 chiar am vazut o fata care purta pantaloni asa si arata foarte bine