| GigelMuschi a întrebat:

Buna vreau sa-mi cumpar un telefon nou si nu stiu ce telefon sa-mi iau, vreau ceva cu camera de 1.3 sau 2 megapixeli, slot card, mp3 player, radio fm
niste sugestii plssss

4 răspunsuri:
| ◕‿◕Al3xUtZa◕‿◕ a răspuns:

Eu am LG KP 500 are tot ce-ti trebuiebig grin

| ellenutzza a răspuns:

Eu am momentan un lg ks360 si e destul de bun...design`ul e misto si are camera de 2 si tot ce ai mai mentionat tu mai sus. alte telefoane mai misto(adica imi plac mie) sunt samsung corby, samsung d900i (asta are camera de 3), htc pro 2 (insa e cam gros) lg cookie, samsung f210, samsung omnia, htc magic, lg km900 arena si...cam atat.

sper ca ti-am fost de folos;-) kiss

| dany4 a răspuns:

Ceva simplu care are tot ce ai zis si e frumos nokia6300

| mmamiruna a răspuns:

Samsung st-s5230 are si touch si camera cu 3 megapixeli si multe altele