| littledevil4ever a întrebat:

Vreau să-mi pun aparat dentar din acela metalic de culoare turcoaz, în fine. Spuneți-mi tot ce trebuie să știu despre aparatul dentar. Cât trebuie să-l port, ce nu am voie să fac cu el, ce se întâmplă dacă îmi pică un bracket și altele.

1 răspuns:
| sudenta a răspuns:

Eu am avut apparat dentar cand eram mica si l-am tinut pana la 15 ani.Nu ai voie sa mananci cu el dar in fine eu l-am avut mobil adica puteam sa mi-l scot din gura si mergeam o data pe luna sa m-il stranga.Probal ca iti iriti gatul daca il inghiti mie mi s-a intamplat sa il inghit dar n-am patit nimic doar mi-am iritat gatul