| andreeamaria56 a întrebat:

Buna! Vreau sa plec cu prietenii la mare o noapte. Ce le pot zice părinților mei? Nu vreau sa afle. Vreau răspunsuri urgeeeent

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Eu spun sa le spui parintilor, pentru ca poti avea ghinion sa descopere ca nu esti acasa si sa anunte Politia ca ai fost rapid.
La 15 ani nu ai voie sa pleci nicaieri singur, fara insotitor adult, sau cu unul din parinti. Asa spune legea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur n-o să afle că dispari o zi de acasă laughing O să intri în mari belele.

| andreeamaria56 explică:

Tin sa mentionez ca am 15 ani si sunt baiat