| Catalin_5800 a întrebat:

Vreau sa reziliez contracut cu cosmote inainte de termen(ianuari)
dar dupa ce il reziliez vreau sa inchei tot cu ei alt abonament de 7 euro. Vreau sas tiu ce se intampla, adica daca platesc lunile pana la termenul de expirare?

1 răspuns:
| ooOOMrDibbsOOoo a răspuns:

Daca vrei sa scapi de abonament fara bani, fa "pierduta" cartela si spune la cosmote ca ti s-a furat telefonulwinking si nu doresti alt abonament pentru ca... (si aiic ar trebui sa spun ceva inteligent da nu e asa ) gasesti tu ceva happy
succes si baftahappy