| Geo2014 a întrebat:

Buna vreau sa slabesc cat mai repede si nu stiu ce sa mi facc am 55 de kg si 1.72 inaltime si vreau sa slabesc inca 5 kg da nu mai stiu cumm

1 răspuns:
| pietrean a răspuns:

Tu avand 17 ani si 1, 72 m, cred ca este absurd sa ajungi la 50 kg.Mai mult ca sigur, poti deveni anorexic! Si 55 kg sunt prea putine pentru un baiat.
Probabil, ai o problema pe fond psihic.Atat cat esti constient ca ai o problema, cred ca ar trebui sa consulti un medic psiholog.
Nu vreau sa te sperii, dar se poate si muri din cauza anorexiei!
Sper sa nu fie o gluma proasta, deoarece am mai vazut multe postari de genul asta, postate la misto!