| SelenatorNo1 a întrebat:

Vreau sa slăbesc. Vreau o dieta care sa se vadă. Am 1.60 cm și 49 kg. Vreau sa slăbesc în jur de 5-10 kg. Nu vreau sa tina mai mult de 1-4 săptămâni. Va mulțumesc din suflet.

3 răspunsuri:
| Karinakari99 a răspuns:

Cred că ai probleme pe fond psihic.Cum să slăbeşti atâta, tu gândeşti oare? Dacă vrei neapărat poţi da un kg jos, dar nu mai mult straight face, chiar vrei să te ia vântul_Şi lăsând gluma la o parte, îţi pui sănătatea în pericol.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce sa mai slabesti la greutatea aia? Vrei sa te ia vantul?

10 kg le dai jos in 3-4 luni nu intro saptamana.

| BadAngel3 a răspuns:

Ce sa slabesti, ma? Esti bine.