| Taylor9999999999 a întrebat:

:* Vreau sa stiu daca o fata ma pace sau nu, se comporta frumos cu mine, isi cere scuze daca intervine ceva si nu poate sa imi raspunda la mesaj, eu in trecut am iubit-o foarte mult. ea stia asta si cand vorbim pe subiectul asta e foarte curioasa... big grin si de la un timp ma tot intreaba ceva gen "daca am fi iubiti si am dormi impreuna ce am face"

P.S : ma inteleg foarte bine cu ea si ne cunoastem destu de bine

Credeti ca ma place? Dau fundita :* :*

2 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Salut.
Tot ce e posibil,la fel cum e posibil sa vrea doar o relatie de amicitie.
Tu esti singurul care complica lucrurile.
Fi scurt si direct si cel mai important, sincer.
Invit-o la un film, suc, pitzza etc.
Vorbeste deschis cu ea, glumeste.
Inceara s-o faci sa se simta bine in compania ta.
Cand consideri ca e moment, spune-i fara retineri ce ai de zis.
Succes!

| MadRaven a răspuns:

Bună,
Se prea poate să te placă, dar e posibil să vrea doar prietenia ta. Ca să fii sigur, invit-o la un film, la un suc etc.
Fii amabil cu ea, fă-o să râdă. În funcţie de cum decurge situaţia, poţi să o întrebi dacă vrea să fiţi împreună.
Uite:
http://sfatulparintilor.ro/......a-de-tine/
Numai bine!(: